Sitemizin önceki versiyonu için Tıklayınız...

AKTE Mobilya Yeniliklerde Sınır Tanımıyor

akte-mobilya-yeniliklerde-sinir-tanimiyor

Artvin’de uzun yıllardır mobilya sektöründe hizmet veren Engin Akdemir ve Taner Akdemir kardeşler. Artvin halkına daha iyi bir hizmet sunmak için yeni atılımlarda bulundular
05 Ağustos 2012 Pazar 17:51

 Artvin’de mobilya sektöründe hizmet veren ve özel bir firmanın ortaklığını yapan Engin Akdemir ve Taner Akdemir kardeşler bu kez dev bir isim adı altında  Artvin halkının karşısına çıkıyor. Engin Akdemir ve Taner Akdemir uzun yıllardır edindikleri tecrübe ve iş ahlakıyla AKTE Mobilya ismiyle hizmetlerini sunmaya başladılar. Artvin Yeni Sanayi sitesinde üç iş yerini birleştirerek dev bir imalat hane haline getiren AKTE Mobilya yetkililer ferah ve geniş ortamda yaptıkları çalışmalarda üretimde sınır tanımıyorlar. Akdemir kardeşler, mobilya sektöründe hem mektepli hem de çıraklık konumda büyüdüler. Eğitimlerini mobilya bölümü üzerine tamamlayan Akdemir kardeşler, yıllar önce okul zamanlarında ki boş vakitlerini mobilya atölyesine giderek çıraklık dönemlerinde bu şekilde tamamlamışlar.

Engin Akdemir yaklaşık 20 yıldır mobilya sektörünün içinde bulunurken başarılı çalışmaları ile mobilya sektöründe marka haline gelmiş. Taner Akdemir ise 16 yıldır edindiği mesleğiyle isminden sürekli söz ettirmeye devam ediyor.  Gerek iş ahlakı gerekse müşteri memnuniyetini kendilerine felsefe olarak belirleyen Akdemir kardeşler bunun yanında ürettikleri kaliteli ürünlerle de Artvin halkı tarafından da beğeni topluyor.

İşletme yetkilisi Engin Akdemir yaptığı açıklamalarda,” uzun yıllardır bu mesleğe gönül verdik. Şimdi meyvelerimiz toplama zamanıdır. Bizim için öncelikli prensip müşteri memnuniyetidir. Bunu yanında çalışanlarımızın güvenliği de gelir. Benim için üretmek dünyada en çok değer verdiğim iştir. Bir ülke kesinlikle üretmeyle kalkınır. Bu sebepten dolayı hem üretip hem kendimiz çağın gereksinimleri doğrultusunda yenileyerek hizmet yarışına girdik” dedi.  

360 metrekare gibi geniş bir çalışma alanına sahip olan AKTE Mobilya Mutfak dolabı, Yatak Odası, Genç Odası, portmanto, gömme dolap gibi birçok geniş ürün ağı ve çeşitleriyle hizmet veriyor. Özellikle ilimizde en çok eksikliği görülen raf sistemini de Artvin halkıyla buluşturuyor. Birbirinden modern ve şık görünümlü raf sistemleri için Artvin esnafı il dışına gitmek zorunda kalmayacak.  Öte yandan diğer illerde yaygın olan son dönemlerin modası Highloss renkli kapakları Artvin halkıyla buluşturdular.

Bunların yanı sıra AKTE Mobilya fiyatlarla da oldukça iddialı. Kaliteli ürünleriyle bayanların dikkatini çeken AKTE Mobilya uygun fiyat tarifeleriyle beylerinde ilgisini çekiyor. 

Ç.P. 


Haber okunma sayısı: 2952Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ARTVİN - HAVA DURUMU

ARTVIN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ